Zaniżanie transferu

Zaniżanie transferu

Postprzez avaga 1 sie 2012, o 17:16

Zamówiłem internet w Netii w tamtym roku, bo dostałem info o możliwości łącza do 6 MB. Tak było na początku, ale zaczęły się pojawiać asynchrony i wolniejsze transfery. Po złożeniu reklamacji samowolnie obniżono mi prędkość do 2MB, dokonano pomiarów i powiedziano, że przy założeniu że łącze ma 2MB to wszystko jest ok !#*^%@&@$&*

Jak zrobiłem w tp walidację łącza, to pokazało że jak najbardziej 6MB jest możliwe. Z tego wynika, że Netia ma albo niekompetentną kadrę, albo oszukuje klientów którzy ich zdaniem łykną każde kłamstwo.
avaga

Re: Zaniżanie transferu

Postprzez Bielok 1 lut 2013, o 18:17

Ja miałem obiecane 20 m a okazało się że po podpisaniu umowy i założeniu internetu mogę mieć tylko 6 m(lepsze to niż nic) wszystko było ok po 7 miesiącach szybkość internetu spadała czasami nawet do 2 m a mój stały ping jest w granicach 150-500 ms .Zgłosiłem awarie kilka razy bez efektów dowiedziałem sie tylko ze netia sprzedała wiecej "internetu' niż łącze jest na to przewidziane i mam cierpliwie czekać aż ktoś z użytkowników neti zrezygnuje wtedy polepszy się internet....
Żal.....oszuści....
Bielok

Postprzez Ariadn@ 14 lut 2013, o 23:21

To w Netii standard. Mnie też namówili na przedłużenie umowy za podwyższenie prędkości. Totalna ściema. Nie podwyższyli i nie podwyższą, a na moje żale odpowiadają, że gwarantują prędkość do... , a więc jak jest mniej to jest właśnie do... No i tyle. Oszuści!
Ariadn@

Postprzez zhas 18 paź 2013, o 19:35

No właśnie - coraz więcej naciągniętych przez Netię na jednym druciku. I drucik nie wyrabia. I nie wyrabia hardware Netii kupiony chyba na Allegro z wyprzedaży zabytków IBM.
zhas

Powrót do Usługi na linii TP