zamiast 20M ....

zamiast 20M ....

Postprzez COLLINAAA 16 lip 2011, o 13:40

Z końcem kwietnia zaproponowano mi internet 20M, na co się chętnie zgodziłam i co dostałam, jednakże po podłączeniu internet zrywał mi połączenie co kilka minut.
Zgłosiłam to konsultantowi, sprawą mieli zająć się technicy. I zajęli! Dostałam wiadomość sms, że awarię usunięto i że w związku z możliwością techniczną cofają mi z 20 do 6. I nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie to, że przez najbliższy tydzień "leciałam" 19,8M !!! Bez zrywów!!!
Po tygodniu miałam już 7,4 i tak mam do dziś. Nikt z netii nie potrafi odpowiedzieć mi skąd nagle te 19.8 bo przecież u mnie tylko 6 może być.Prawdo podobnie.
Żeby było śmieszniej, faktury dostaję na zapłacenie 20M i umowa, której jeszcze nie podpisałam, mówi również o internecie 20M.
Czy jest ktoś , kto logicznie mi to wytłumaczy??? Zaczynam mieć dość netii!!!
COLLINAAA

Re: zamiast 20M ....

Postprzez TheNataniel23 27 wrz 2011, o 07:24

Odpowiedz jest prosta tak jak promocja netii: net bez limitów
Nawet an ich stronie napsiali ze srednia predkosc to 6 czy 8mb/s na urzytkownika i tyle daja bo pomysl chwile

jak placisz za (do) 20Mb/s chodzi o cene
a ile placisz za (do) 6Mb
a w nowej taryfie bez (z) ograniczeń(iami)
poprostu bardziej im sie oplaca dac ci 6-8Mb/s i zwalic wszystko an lacze TP-sy albo na jeszcze cos i przecietnemu klientowi wcisnac net "z ograniczeniami" w ofercie "bez ograniczen" z predkoscia 6-8Mb/zamiast tych 20Mb/s ktore by poszły u niego tak samo jak poszlo u ciebie

pozdrawiam
TheNataniel23

Powrót do Usługi na linii TP