Wątek troche pomocny:)

Wątek troche pomocny:)

Postprzez Lucyna 21 kwi 2010, o 14:18

Myslę, że to z czym można się zapoznać podpisująć umowę z jakimkolwiek operatorem a kontekście netii głownie bo to jest forum o niej znajduje się w linku ktory znalazłam ostatnio http://www.lanforum.net/Nie-daj-sie-ope ... 11183.html. Post z roku 2008 ale wydaje mi się że sporo problemów aktualnych. Mysle że rozwój forum powinien iść w kierunku ogólnych wymian doświadczeń. Jeśli ktoś ma dojście do lepszych informacji z tego tytułu myślę, że możnaby tu zamieszczać wszystko co jest potrzebne w prawidłowym złożeniu reklamcji, jak również sporo informacji w jakich sytuacjach reklamacje są bezzasadne. W wolnej chwili ja postaram się trochę zebrać tu informacji z internetu i innych for o problemach z Netią. Ostatnio sporo ich się naczytałam gdyż podpisałam umowę z netią na LLU 8M i chciałam sie dowiedzieć z czym to się je, niestety znalazłam mnóstwo innych informacji. Subiektywnie mogę odnieść się do paru problemów opisanych również w podanym linku.
Po pierwsze problemy z prędkością, w umowie jest "do" i jest zgodne z prawem że prędkość się waha natomiast niezgodne z prawem i podlegające reklamacji jest gdy ta prędkość jest niska przez większość czasu, powinna być zblizona do deklarowanej (tutaj przydałoby się jakieś wsparcie prawne odpowiednimi artykułami, postaram sie znaleźć , co przyda sie w ewentualnych reklamacjach).
Po drugie często wyzywa się netię od oszustów bo po okresie umownym opłaty horendalnie rosną, należy dbać o terminy i odpowiednio wczesniej umowę wypowiadać bądź monitowwać o jej przedłużenie, pracownicy nie muszą nas informować że kończy nam się umowa. Wypowiedzenie, reklamacje koniecznie listem poleconym z potwierdzeniem odbioru.
Lucyna

Re: Wątek troche pomocny:)

Postprzez martynathin 30 paź 2010, o 14:23

Ludzie mam same problemy z netią. Jest to bardzo nierzetelna firma, kłamią i oszukują. Moje nerwy są roztrzaskane. Nie życzę nikomu tego co ja obecnie przechodzę. Nie zawierajcie z nimi umowy. Kontaktowałam się w mojej sprawie ze wszystkimi instytucjami ochraniającymi prawa konsumenta, ale nikt nie może mi pomóc, gdyż netia blokuje łącza. Prawo jest po mojej stronie, ale wszystko trwa i nic się nie da zrobić. Także jestem zdana na łaskę FIRMY NETIA!!!!!!!!!!!!!
Uważajcie jaką umowę podpisujecie.
martynathin

Postprzez tribalwar 1 lis 2010, o 00:05

Z całym szacunkiem, ale napisz proszę coś więcej.
Taki powierzchowny wpis zostanie zbagatelizowany - jako antyreklama napisana wredną ręką, pod dyktando konkurencji.
Określ się w stosunku do usług Netii. Przeniosę Twoje wpisy do właściwego działu...

"Celem tego forum jest pokazanie prawdy jaka kryje się za obsługą Klienta i wywiązywaniem z umów przez NETIĘ."
tribalwar

Postprzez atiea 17 gru 2017, o 01:01

Właśnie, napisz szczegółowo czym Netia ci tak podpadła?
atiea

Powrót do Rozwój forum