To forum jest niezbędne

To forum jest niezbędne

Postprzez fikcyjnydluzniknetii 19 sty 2013, o 21:16

Mam nadzieję, że to forum nigdy nie zniknie z Internetu, bo stanowi ono kopalnie wiedzy dla potencjalnych, obecnych oraz byłych klientów Netii SA

Po kłamliwej odpowiedzi udzielonej przez Netię w sposób publiczny (w związku z opublikowanie szczegółów dotyczących "mojej" umowy ze sfałszowanym podpisem), nie mam żadnych wątpliwości, że takie forum jest niezbędne

Nierzetelne firmy trzeba tępić na wszelkie możliwe sposoby. Bo niestety o ile te małe same teoretycznie wypadną z rynku, to te duże są najwidoczniej po prostu zbyt duże aby załamać się pod ciężarem niekompetencji własnych pracowników
fikcyjnydluzniknetii
 
Posty: 3
Dołączył(a): 16 sty 2013, o 17:30

Re: To forum jest niezbędne

Postprzez jacko 13 lip 2015, o 17:09

Żeby pójść śladem gen. Petelickiego, to samo sięgnięcie po pistolet może nie wystarczyć, trzeba by jeszcze napotkać na swej drodze masowego samobójcę, a on pewnie wyjątków dla chętnych nie robi, tylko działa pragmatycznie, z listą proskrypcyjną w swych okrwawionych rękach, jak zawsze.
W czasach gierkowskich już nie żyjemy dzięki Bogu, ale dzięki temu drugiemu w rotszyldowskich niestety, dlatego telewizja kłamie nawet nie tak samo, jak wtedy, tylko stokroć bardziej, kłamstwo stało się bowiem standardem, normą i robi dziś za prawdę, bailoutowa grabież za wybawienie, a bandycka napaść militarna za „Responsibility 2 Protect”.
A że wszystko się zawali, to pewne jak w ich bankach szwajcarskich, bo ma się zawalić, taki jest ewidentnie projekt i jego realizacja z tego co widać przebiega dotychczas całkiem sprawnie. Grecja już jest na kolanach, Hiszpania w drodze do upadłości, tak jak Portugalia, Włochy, więc atak na Europę w obronie śmiecia-dolara daje na razie zamierzone efekty. Jak już Europa zostanie rozbita, a społeczeństwa jeszcze bardziej okradzione przez globalną finansjerę o moralności Murders, Inc., to przyjdzie czas na USA i dolara, wtedy okaże się “nagle”, że dolar traci gwałtownie tak, jak niegdyś niemiecka marka i potrzebna jest nowa waluta na gwałt oraz jeden rząd zachodnio-światowy (bo BRIC nie da się nabrać), na którego czele stanie oczywiście jakiś Sanhedryn, który zresztą marnie skończy, bo go ludzkość zdekapituje co do sztuki, jak się tylko otrząśnie, co może jeszcze trochę potrwać niestety. Źle niekomu nie życzę, nawet wrogom ludzkości, ale tak to widzę.
jacko
 
Posty: 15
Dołączył(a): 21 cze 2015, o 13:11

Re: To forum jest niezbędne

Postprzez jacko 13 lip 2015, o 17:11

Abstrahując od p. Kaczyńskiego, który moim skromnym zdaniem jest patologicznym kłamcą, działającym w złej wierze, to wspólny mianownik tych wszystkich śmierci jakby tylko chcieć, to można by znaleźć. A Palikot nie jest niszczony, gdyż stoi tam, gdzie stało czerwone ZOMO i ludzie o tym dobrze wiedzą, co pokazują nawet ostatnie sondaże.
Natomiast ja także nie wiem, co się takiego dobrego w Polsce się dzieje? Czy to kilkudniowe upojenie futbolowe, ten odbierający zmysły hipnotyczny amok, który musi skończyć się kacem gigantem już za parę dni, kiedy nastąpi sądny dzień podsumowania Winien i Ma oraz przeliczeniem powstałego długu na głowę polskiego noworodka, jest jakimś wykładnikiem dziejącego się w Polsce dobra? Że stadiony zostaną? A po co komu i na co? No, chyba że na to, co kiedyś w Argentynie… Drogi? Za te pieniądze? Tej jakości? Tyle centymetrów? Wolne żarty.
W telewizji trąbią o rewelacyjnych geszeftach, jakie ponoć robią właściciele knajp w Polsce na Euro. Niechby zarobili chociaż oni, skoro wszyscy inni tracą i firmy padają w około jak muchy, ale to nie do końca tak, moi znajomi z Wrocławia na przykład, prowadzący działalność gastronomiczną ca 200m. od getta „farma-zonu” twierdzą, że obroty w czasie Euro im spadły. Podobnie obroty w ich zaprzyjaźnionej lodziarni obok. Na fali przedeurowego entuzjazmu mieli nawet zamiar kasę umożliwiającą realizację płatności w Euro zainstalować dla tych wszystkich milionów hojnych turystów, ale wstrzymali się i jak mówią, całe szczęście, bo pies z kulawą nogą jednego euro im nie zaproponował za wyżerkę w knajpie do dnia dzisiejszego. Podczas meczu przyszło trzech Czechów i zamówili jedną zapiekankę – na trzech, którą kazali sobie pokroić. To wszyscy obcokrajowcy, którzy do nich trafili, a nie sposób koło nich nie przejść i opinię mają we Wrocławiu doskonałą od lat. Taki biznes. W zeszłym roku o tej porze to młodzież studencka chociaż ich tłumnie nawiedzała, jak zawsze, ale w tym roku żaków urzędnicy wygonili z miasta na długo przed Euro, żeby akademiki były wolne na noclegi, więc klops.
Tu nie chodzi o malkontenctwo, tylko o realia, a że coś tam się robi, horrendalnym kosztem społecznym, to żadna rewelacja, jesteśmy tu na samym dnie, inni w tym samym czasie transformacji zrobili znacznie więcej, więc można, np. Chinczycy, tylko że oni nie mieli takich „przyjaciół”, którzy by ich na swoje barbarzyńskie wojny ciągali, albo sprzedawali im uzbrojenie trzy razy drożej, niż innym, po znajomości, lub sprzedawali im ich własny prąd, albo węgiel, czy granit. Bezkrytycznie może chwalić postępy w Polsce tylko ten, który nie ma skali porównawczej, siedzi we własnym zaścianku i nie widzi co się dzieje na świecie. zbawi wszystkich. Działają prochy.
Zbawi on miasta i zbawi wiochy,
Zbawi miasteczka i zbawi sioła,
Bo prezes wszystkich pozbawiać zdoła!
Zbawi on młodych i zbawi starych,
Bo do zbawiania nie brak mu pary,
Zbawi blondynki i zbawi rude,
Zbawi z nadwagą i zbawi chude!
Zbawi katoli, zbawi kiboli,
Zbawi studentów tych od pornoli,
Zbawi on łysych i zbawi z brodą,
Zbawi paskudne i te z urodą!
Zmiany wprowadzi, błędy naprawi
I polską piłkę on także zbawi.
Bo to jest zbawca! Kompletnie zbawia!
I ponad wszystko zbawianie stawia!

Aha, niż demograficzny sam nie przyszedł, tylko jest wynikiem długoletniej indoktrynacji wmawiajacej ludziom, że model 2+1 jest najwłaściwszy, nowoczesny, europejski i światowy. Nie wszyscy siętego modelu trzymali, ci, co go promowali na pewno nie.
Ostatnio edytowano 22 sie 2016, o 18:25 przez jacko, łącznie edytowano 2 razy
jacko
 
Posty: 15
Dołączył(a): 21 cze 2015, o 13:11

Re: To forum jest niezbędne

Postprzez jacko 13 lip 2015, o 17:12

Nie jestem czytelnikiem Uważam Rze (czasem zajrzę w imię zasady know your enemy), nie jestem zwolennikiem PiS-u i tej całej argumentacji używanej przez “prawdziwych patriotów”, “jedynych sprawiedliwych” etc. Niemniej jednak, gdy ktoś mnie zapyta, czy w Polsce dzieje się dobrze, odpowiem: Raczej nie…. “Raczej”, ponieważ pojawiają się sygnały, że ma szansę powstać tu z czasem jakieś społeczeństwo obywatelskie (przykładem mogą być tzw. ruchy miejskie, czy lokatorskie). Ludzie coraz bardziej świadomie zaczynają domagać się swoich praw w oparciu o merytoryczną argumentację, a nie tylko kilof i płonące opony. Jednak uważam, że dobrze się nie dzieje, jeśli popatrzeć na szczebel centralny i to, jak nasz kraj jest zarządzany. To, że jesteśmy “zieloną wyspą” itd. itp. to chwilowy stan wynikający w dużej mierze ze szczęśliwego zbiegu okoliczności (historia zapomni o tych “sukcesach”), a nie sprawnej polityki rządu. Można mówić o jakichś wycinkach rzeczywistości (Euro, Petelicki itd.), ale spójrzmy na to wszystko w ujęciu holistycznym. Najważniejsze, moim zdaniem, problemy Polski to:
1. Brak długookresowej strategii rozwoju kraju (realnej, podtrzymywanej, uniwersalnej dla wszystkich stronnictw)
2. Brak skutecznej polityki demograficznej
3. Brak czynników zwiększających wydajność i innowacyjność Polaków
Na każdym z tych pól obecna władza (poprzednie zresztą też) przysłowiowo daje ciała. Nie dość, że nie idziemy do przodu, to wręcz się cofamy! Perspektywa polskiej klasy politycznej to “do najbliższych wyborów”…
jacko
 
Posty: 15
Dołączył(a): 21 cze 2015, o 13:11

Re: To forum jest niezbędne

Postprzez jacko 13 lip 2015, o 17:12

W pewnym sensie ma Pan rację – Platforma istnieje dzięki niszczeniu opozycji a nie dzięki tworzenia dobra dla nas wszystkich.
Nb. Podniesienie wieku emerytalnego przy działaniom wymierzonym de facto przeciwko rodzinie. Więcej, podnosi się wiek emerytalny i pracy “staruszków” i jednoczesnie zwiększa się bezrobocie w grupie młodych ludzi…
Odnośnie przypadkowych śmierci. Istnieje Panie Danielu coś takiego jak prawdopodobieństwa zdarzeń niezależnych (matematyka, szkoła podstawowa)… W sprawie smoleńskiej mamy już kilkanaście takich “transparentnych” samobójstw. Jedno z ostatnich:
Ktoś tu pytał kim będzie następny “samobójca”?
http://puli.salon24.pl/428473,tajemnicz ... -smolenska
To musi wzbudzac pewną refleksję. Tak samo chociażby jak “samobójstwa” dwóch generałów GRU (w tym szefa obwodu smoleńskiego). Generałowie GRU w sile wieku piećdziesięciu paru lat raczej nie umierają “typiczno” w wannie… Podobnie, jak “wypadki” samolotów HEAD nie są codziennym zjawiskiem.
jacko
 
Posty: 15
Dołączył(a): 21 cze 2015, o 13:11

Re: To forum jest niezbędne

Postprzez jacko 13 lip 2015, o 17:15

Sprawę śmierci Petelickiego skomentował Marian Zacharski.
– Pamięta pan śmierć samobójczą innego kolegi, który był w służbach?
-Nie znam tego typu dramatycznych decyzji. W starych czasach rozmawialiśmy niekiedy o śmierci poza granicami kraju paru kolegów. Na pierwszy rzut oka były samobójstwami, ale pojawiały się także ślady wskazujące, że być może ktoś im mógł pomóc. Nie wolno jednak zapominać, że ludzie służb są także ludźmi. Mają swoje problemy i życie osobiste.
Mówiąc innym słowami, przede wszystkim bardzo duża ostrożność z ferowaniem opinii o śmierci “samobójczej” i równoczesnie dopuszczenie mozliwości takiej możliwości…
W przypadku gen. Petelickiego kolejny raz najgorszą rolę odgrywają media.
Można tu również wspomnieć o kilku “tajemniczych” smierciach naszych oficerów wywiadu działających na kierunku wschodnim, ale też:– „Po okresie spadku w latach 2006-2008, a następnie paroletniej stabilizacji, w roku 2011 odnotowano wzrost poziomu zagrożenia ubóstwem skrajnym w Polsce (por. wykres 1). Odsetek osób w gospodarstwach domowych o wydatkach poniżej granicy ubóstwa skrajnego (tzn. znajdujących się poniżej minimum egzystencji) wzrósł o 1 pkt. proc. w stosunku do roku 2010 i wyniósł 6,7%.”,
– „W 2011 roku zanotowano zwiększenie się zagrożenia ubóstwem skrajnym w niemal wszystkich grupach gospodarstw domowych.”,
– „w 2011 r. wartości granic ubóstwa skrajnego dla niektórych gospodarstw domowych (w zależności od ich składu osobowego) przewyższały wartość granicy ubóstwa ustawowego.”,
– „Jedną z przyczyn stałego spadku wartości wskaźnika zagrożenia tzw. ubóstwem ustawowym jest to, że od 1 października 2006 roku nie zmieniła się nominalna wartość progów interwencji socjalnej, a tym samym wartość granicy ubóstwa ustawowego.”,
– „Inną sytuację odnotowalibyśmy, przyjmując jako granicę ubóstwa ustawowego poziom progów interwencji urealniony wskaźnikiem wzrostu cen towarów i usług konsumpcyjnych od czasu ich wprowadzenia, czyli od IV kwartału 2006 roku; tak obliczona stopa ubóstwa ustawowego w 2011 r. wyniosłaby nie 6,5%, a 11,4%, co oznacza wzrost o 0,6 punktu procentowego w stosunku do tak samo obliczonej granicy ubóstwa za rok 2010.”,
– „W 2011 roku, w porównaniu z rokiem poprzednim, odnotowano wzrost zasięgu skrajnego ubóstwa w najmniejszych miastach (o ok. 2 pkt. proc.), na wsi (o ok. 1,5 pkt. proc.), a także w miastach liczących od 20 do 100 tysięcy mieszkańców (o ok. 1,3 pkt. proc.); natomiast w pozostałych klasach miejscowości odsetek osób żyjących w gospodarstwach domowych uznanych za skrajnie ubogie kształtował się na poziomie zbliżonym do odnotowanego w roku 2010.”,
– „W Polsce zagrożenie ubóstwem dzieci i młodzieży jest znacznie silniejsze niż dorosłych. W 2011 r. ok. 10,5% dzieci do lat 18 wchodziło w skład gospodarstw, w których poziom wydatków był niższy od ustawowej granicy ubóstwa. W gospodarstwach, których wydatki były niższe od minimum egzystencji żyło natomiast ponad 9% osób poniżej 18 roku życia. W konsekwencji w 2011 r. dzieci i młodzież do lat 18 stanowiły ok. 31% populacji zagrożonej skrajnym ubóstwem, podczas gdy w populacji ogółem do tej grupy wiekowej należała mniej więcej co piąta osoba.”
– „pauperyzacji sprzyja również wykonywanie pracy niskopłatnej. Dotyczy to przede wszystkim osób o niskim poziomie wykształcenia, które pracują na stanowiskach robotniczych. W rodzinach, których główny strumień dochodów pochodził z pracy najemnej na stanowisku robotniczym, w 2011 roku stopa ubóstwa skrajnego wyniosła niemal 9%, a stopa ubóstwa ustawowego – nieznacznie powyżej 9%…”
A przeciez mozna by bylo napisac, ze wzrosla w Polsce ilosc sprzedanych Ferrari – poszlo ich chyba w ostatnim roku (najdrozsza wersja) – chyba 11.
Odnośnie kibiców rosyjskich “specnaznaczenia”, których tak broni nasz Gospodarz:
Rosja ostro domaga się od Polski wydania kibiców zatrzymanych po burdach. Chce, by jak najszybciej zostali oni przekazani Federacji Rosyjskiej. Rosyjskie MSZ domaga się od Polski jak najszybszego wydania zatrzymanych i osądzonych po meczu Polska – Rosja kibiców.
W naszym kraju już nie polskie sądy i nie polska prokuratura, ale rosyjskie MSZ orzeka o winie speckibiców…
I jak nie uznać w tej sprawie (i wielu innych) racji
Ostatnio edytowano 22 sie 2016, o 18:26 przez jacko, łącznie edytowano 1 raz
jacko
 
Posty: 15
Dołączył(a): 21 cze 2015, o 13:11

Re: To forum jest niezbędne

Postprzez jacko 13 lip 2015, o 17:16

Warto zauwazyc, ze zydowska i polska tragedia mialy miejsce obok siebie. Sytuacja nie byla jednak symetryczna, mimo ze tak jest przez wiekszosc „postrzegana“. Spoleczenstwo, ktore jest zaobsorbwane jedynie tragedia wlasna nie jest w stanie postrzegac tragedii drugiego.
jacko
 
Posty: 15
Dołączył(a): 21 cze 2015, o 13:11

Re: To forum jest niezbędne

Postprzez jacko 10 sie 2015, o 23:37

Uwaga na lichwiarski BANK PKO.BP .przykład ,kredyt z 2007 r na kwotę 399000 zł ,wpłacone 305000 zł a do spłaty nadal 345000 zł !!!! .Na to pozwala Prezydent,Rząd i Parlament ( a niby lichwa jest zakazana w Polsce ).ps Im szybciej wycofacie pieniądze z oszukańczych banków tym lepiej dla was (banki nie są dla ludzi ,nie liczą się z nami)Lepiej teraz to zrobić ,nawet kupić działkę bo za kilka miesięcy może się okazać ,że banki nie wypłacą już żadnych pieniędzy !!!
odpowiedz
Zgłoś do moderacjiZgadzam się z opinią1 Nie zgadzam się z opinią0
~NICK 34 minuty temu
Teraz ci którzy uciekna w nieruchomości zaraz bedą musieli zapłacić podatek katastralny,którego co prawda na razie nie ma ale nasz rząd już o to zadba.Dają nam 3% a sami pożyczają na 7.Dają nam karty żebyśmy je wszędzie wtykali (ku ich radości)a oni liczą i liczą te swoje procenty za każdą transakcję i tak bez końca.
odpowiedz
Zgłoś do moderacjiZgadzam się z opinią7 Nie zgadzam się z opinią0
~Polak 39 minut temu
Wycofujcie kapitał z nie polskich banków i trzymajcie w skarpecie. Zagłodzimy zagraniczne baki. Tak robić by z Polski wygonić te chciwe hieny bankowe.
odpowiedz
Zgłoś do moderacjiZgadzam się z opinią14 Nie zgadzam się z opinią6
~Sweeney Todd (21:13)
Zarabianie na lokacie się skończyło. Lokata to sposób na bezpieczne przechowywania pieniędzy - zamiast w szafie albo pod łozkiem. Płacimy bankowi za to, że nikt nam tych pieniędzy nie ukradnie. I tyle.
odpowiedz
pokaż 1 ukrytą odpowiedź
Zgłoś do moderacjiZgadzam się z opinią4 Nie zgadzam się z opinią0
~galernik 47 minut temu
I bardzo dobrze!!
odpowiedz
Zgłoś do moderacjiZgadzam się z opinią62 Nie zgadzam się z opinią5
~zmądrzyjmy (19:20)
Repolonizacja banków przez państwo, tak jak w w Islandii. Nagle zaczęli wychodzić na swoje. Sprzeciwić się należy bankierom zachodnim. Dlaczego Niemcy maja swoje banki , a my nie. Doją nas, a my się dajemy.
odpowiedz
pokaż 2 ukryte odpowiedzi
Zgłoś do moderacjiZgadzam się z opinią11 Nie zgadzam się z opinią0
~derek1258 53 minuty temu
Jak bank dać kredyt ,to 12 % ,ale jak ty dać na lokatę to 2,5 % .Fajnie nie ???Dobrze zdziercom !
odpowiedz
Zgłoś do moderacjiZgadzam się z opinią3 Nie zgadzam się z opinią0
Wrangler1 53 minuty temu
Na 100 % coś sie szykuje , dlaczego największe Niemieckie koncerny zeszły z towarami na magazynach do stanów zerowych , dlaczego nie uzupełniają tych stanów ? Prawdopodobieństwo upadku Deutsche Banku jest chyba na 100% w ciagu najbliższych dwóch miesięcy systemy już słabo działają albo maja z nimi problemy - dziwna sytuacja na koniec miesiąca już sie szykuje
odpowiedz
Zgłoś do moderacjiZgadzam się z opinią0 Nie zgadzam się z opinią3
~Młody 50 minut temu
Szkoda, że tak późno i tak szczątkowa informacja pojawia się w sieci. Ja już dawno wycofałem lokaty z "polskich" banków z powodu mieszania się państwa w ich umowy z klientami. Kasę wpłaciłem do stabilnego banku Niemców i proponuje zrobić to natychmiast ludziom myślącym. Polacy chcą doprowadzić do bankructwa naszych banków by je da grosze wykupić. Komuna wraca, ale tym razem ni
jacko
 
Posty: 15
Dołączył(a): 21 cze 2015, o 13:11

Re: To forum jest niezbędne

Postprzez jacko 22 sie 2016, o 18:28

Jakiej rzekomej próbie? Przecież Poroszenko mówił że będą odbijać Krym!
Odpowiedz
UKRYJ WSZYSTKIE ODPOWIEDZI
ZgłośZgadzam się z opinią10 Nie zgadzam się z opinią11
~seb 23 godzin i 2 minuty temu
Straszne. Polacy też nie powinni robić powstania listopadowego i styczniowego?
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią24 Nie zgadzam się z opinią9
~Boj 22 godzin i 33 minut temu
Krym wcześniej był Rosyjski. Ukraina go dostała po rozpadzie ZSRR. Ze wszystkich grup które mają roszczenia do Krymu, akurat Ukraińcy mają najmniejsze prawa do tego terenu. I o ile Polskie powstania były sensowne bo to były nasze tereny przez bardzo długi czas, to działania Ukrainy są bezpodstawne. Czekam na hejt.
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią12 Nie zgadzam się z opinią19
~GREG 22 godzin i 27 minut temu
Ty polak z małej litery spadaj na swoje rosyjskie forum trolu!
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią10 Nie zgadzam się z opinią14
~Asz 22 godzin i 30 minut temu
Tsk się wstydzisz być ruskiem że podpisujesz się jako Polak?
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią14 Nie zgadzam się z opinią7
~Banderowskie tradycje wiecznie żywe. 21 godzin i 30 minut temu
Straszne. A rosyjskojęzyczni Ukraińcy zrobili powstanie, a mieszkańcy Krymu sami się oddzielili od miłującej pokój banderowskiej Ukrainy. Pewnie chronią w ten sposób swoje życie przed rzezaniem nowych banderowców.
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią103 Nie zgadzam się z opinią25
~wołyniak 23 godzin i 34 minut temu
Nie było aneksji Krymu. Krym należał do Rosji od czasów zwycięstwa nad Turcją. Była aneksja Polesie, Wołynia, Podola!!!!
Odpowiedz
UKRYJ WSZYSTKIE ODPOWIEDZI
ZgłośZgadzam się z opinią7 Nie zgadzam się z opinią11
~seb 23 godzin i 3 minuty temu
A Warszawa należała do Rosji ponad 100 lat. Też powinna być rosyjska?
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią1 Nie zgadzam się z opinią10
~deszczowiec 22 godzin i 37 minut temu
pewnie ze powinna,trzymaj sie ruscy ida po swoje))
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią10 Nie zgadzam się z opinią3
~Boj 22 godzin i 31 minut temu
Jak długo istnieje państwo Ukraińskie? Ten zmaz ukraińskie powstał z mieszanki Polaków z Rosjanami. Są młodym państwem, a etniczne ziemie, które do nich należą na krymie akurat się nie znajdują.
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią4 Nie zgadzam się z opinią4
~Niestety 3 godziny i 49 minut temu
ruski bandyta napada na sąsiadów Gruzja Ukraina a a resztą świata rządzą tchórze i sprzedawczyki
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią89 Nie zgadzam się z opinią26
~dlk 23 godzin i 13 minut temu
Rzygać się chce gdy się czyta wypowiedzi polityków i dziennikarzy na temat konfliktu Rosja- Ukraina.Stuprocentowa wiara w ukraińskie kłamstwa i oskarżanie Rosji i Putina bez sprawdzenia ,kto ma rację.
Odpowiedz
UKRYJ WSZYSTKIE ODPOWIEDZI
ZgłośZgadzam się z opinią10 Nie zgadzam się z opinią10
~oho 20 godzin i 47 minut temu
Dobrze, że u was w Rosji media są rzetelne.
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią9 Nie zgadzam się z opinią8
~michal z wawy 19 godzin i 13 minut temu
Posluchal sobie radia sputnik albo russia tv. Tam po zestrzeleniu malezyjskiego boeinga lubianka dorysowala ukrainskie samolmoty na zdjeciach i ty mowisz o bezczelnosci
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią2 Nie zgadzam się z opinią6
~gosc 18 godzin i 20 minut temu
widzisz kmiocie do tej pory komisja niczego nie podala,ale ty rezunska onuco wiesz lepiej.
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią7 Nie zgadzam się z opinią1
~mcc 18 godzin i 11 minut temu
A kto mógłby to sprawdzić. Nie bądź śmieszny. No prawda, Rosja znana jest z tego, że nie kłamie i nie uprawia propagandy.
jacko
 
Posty: 15
Dołączył(a): 21 cze 2015, o 13:11

Re: To forum jest niezbędne

Postprzez jacko 22 sie 2016, o 18:30

Wołodia lej tę bandę i nie słuchaj jak ujadają.
Odpowiedz
UKRYJ WSZYSTKIE ODPOWIEDZI
ZgłośZgadzam się z opinią6 Nie zgadzam się z opinią4
~oho 20 godzin i 46 minut temu
Olgino też nikt nie słucha.
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią4 Nie zgadzam się z opinią4
~michal z wawy 19 godzin i 11 minut temu
Masz kaca bo z wolodia piles haha
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią3 Nie zgadzam się z opinią1
~słuchacz 8 godzin i 21 minut temu
wybatoż
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią78 Nie zgadzam się z opinią45
~mogul 7 minut temu
Zaraz wice kanclerz Niemiec Sigmar coś tam zacznie przepraszac Putina za agresje Ukrainy an Krym by poprawic dobre stosunki miedzy niemcami i rosją
Odpowiedz
UKRYJ WSZYSTKIE ODPOWIEDZI
ZgłośZgadzam się z opinią2 Nie zgadzam się z opinią0
~nick 6 godzin i 34 minut temu
Krym był zawsze rosyjski,czego dowodzi referendum.Podobnie postąpili Kosowianie,ale bylo to pod protektoratem USA i NATO.Zresztą na terenie Kosowa amerykanie mają potężną bazę wojskową i podobną mieli w planie założyć na Krymie.Tylko Rosja zawczasu przejrzała te plany i wyprzedziła USA i NATO.To jest fakt,który z biegiem czasu ujrzy światło dzienne podobnie jak w przypadku Jugosławii,czy Iraku i odsłoni cynizm USA i jego wasali !
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią37 Nie zgadzam się z opinią6
~copert 22 godzin i 51 minut temu
Putin mówi prawdę. To było do przewidzenia,bo na szczytowaniu NATO w Warszawie był zaproszony Poroszenko a przecież Ukraina nie należy do NATO ani do Unii. Był im potrzebny do dalszych zaczepek Rosji i teraz wykonuje ich plany.
Odpowiedz
UKRYJ WSZYSTKIE ODPOWIEDZI
ZgłośZgadzam się z opinią3 Nie zgadzam się z opinią3
~ojej 20 godzin i 47 minut temu
Jak nam olgino tłumaczy.
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią45 Nie zgadzam się z opinią14
~asd 23 godzin i 46 minut temu
Jak dadzą nam granicę przynajmniej do Lwowa to mogą sobie zabierać resztę Ukrainy. Z Rosją prędzej można się dogadać niż z Banderowcami.
Odpowiedz
UKRYJ WSZYSTKIE ODPOWIEDZI
ZgłośZgadzam się z opinią2 Nie zgadzam się z opinią2
~taaaaa 20 godzin i 44 minut temu
Tak, a potem Rosja wejdzie i zajmie całą Polskę. Na co nam ten Lwów? Ukraina wejdzie do Unii - wszystko będzie wspólne i bez tragedii wysiedleńców.
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią0 Nie zgadzam się z opinią3
~taaaaa 9 godzin i 46 minut temu
ma co nam Wrocław i Poznań , to ziemie niemieckie ...
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią2 Nie zgadzam się z opinią1
~Czesio 3 godziny i 47 minut temu
Najlepiej jakbyś siedział w rosji u swoich
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią1 Nie zgadzam się z opinią0
~kolosicki 22 godzin i 15 minut temu
Dadzą ci, chyba bilet na Syberię w jedną stronę gonić niedźwiedzie :-)
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią40 Nie zgadzam się z opinią11
han977 23 godzin i 42 minut temu
Byłoby miło jakbyśmy chociaż raz dogadali się z naszymi Braćmi ze wschodu. Cały świat chce nas skłócić, bo wie, że razem stanowimy siłę nie do pokonania! Wystarczy spojrzeć na demografię, żeby zobaczyć wielkie słowiańskie wymieranie. Obudźmy się zanim będzie za późno... Pod sztandarem Swaroga!
Odpowiedz
UKRYJ WSZYSTKIE ODPOWIEDZI
ZgłośZgadzam się z opinią4 Nie zgadzam się z opinią7
~seb 23 godzin temu
Bracia co napadają na Polskę i strzelają w potylicę? W ostatnich 221 latach Polska była okupowana przez Rosję przez 174 lata.
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią6 Nie zgadzam się z opinią2
~deszczowiec 22 godzin i 36 minut temu
a tatarzy,a szwedzi ,a prusaki i inee austro-wegry cie nie ebali?!co sie ruskich czepiasz?!
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią3 Nie zgadzam się z opinią2
~deszczowiec 22 godzin i 34 minut temu
juz dawno mialem taki pomysl-zgrupowac,zjednoczyc wszystkie panstwa slowianskie,zalozyc nowa unie i mogliby nam wszyscy skoczyc-poczynajac od anglosasow,germanow,konczac muzulmanami.bylibysmy potega!
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią4 Nie zgadzam się z opinią1
~taaaaa 20 godzin i 43 minut temu
Z naszymi braćmi ze wschodu? Chodzi o Chiny? Niedługo wspólna granica.
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią29 Nie zgadzam się z opinią3
~dolkosi 23 godzin i 4 minuty temu
Mam wrażenie ze niektóre media myślą, że ludzie nie potrafią wyszukiwać informacji w internecie. To nie średniowiecze że nie dało się wiedzy zweryfikować.
Odpowiedz
UKRYJ WSZYSTKIE ODPOWIEDZI
ZgłośZgadzam się z opinią1 Nie zgadzam się z opinią5
~michal z wawy 19 godzin i 9 minut temu
No i sie dalo zweryfikowac zdjecia dorysowanych ukrainskich migow po tym jak ruskie soldaty zesltrzelity cywilnego boeinga
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią25 Nie zgadzam się z opinią4
~am 21 godzin i 37 minut temu
Krym nie tyle jest potrzebny Ukraińcom co jankesom, bo chcą żeby Krym był amerykański.
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią21 Nie zgadzam się z opinią2
~wiarus 23 godzin i 31 minut temu
pewnie tam kogos i zlapali,,nie pierwszy raz zreszta,tyle tylko ze rozdumachali sprawe i wykorzystali ja w swoich politycznych celach.natomiast w zadna inwazje rosji na europe nie wierze-rosja nie odniesie zadnych korzysci z agresji,naraz isie na odpowiedz atomowa ze strony nato,a poza tym ruscy po prostu nie maja kasy naprowadzenie globalnej wojny z europa
Odpowiedz
UKRYJ WSZYSTKIE ODPOWIEDZI
ZgłośZgadzam się z opinią2 Nie zgadzam się z opinią4
~oho 20 godzin i 45 minut temu
Akurat. Pokojowa Rosja - prędzej uwierzę, że na Marsie ktoś mieszka.
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią2 Nie zgadzam się z opinią0
~gosc 18 godzin i 19 minut temu
a jak pkojowa ssameryka?
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią18 Nie zgadzam się z opinią5
~deszczowiec 22 godzin i 27 minut temu
zjednoczyc wszystkie panstwa slowianskie,powolac do zycia nowa unie panstw slowianskich!bedziemy wowczas przeciwwaga dla anglosaskiego swiata i przede wszystkim dla muzulmanskiego
Odpowiedz
UKRYJ WSZYSTKIE ODPOWIEDZI
ZgłośZgadzam się z opinią2 Nie zgadzam się z opinią2
~TYLKO UE I NATO 20 godzin i 48 minut temu
Już biegniemy, olgino.
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią11 Nie zgadzam się z opinią3
~izo 9 godzin i 48 minut temu
zauważcie, że Tusk teraz wierzy tej Poroszence a nie Putinowi, parę lat temu Putin to była nasz największy przyjaciel i Tusk jemu wierzył, wcześniej wierzył Janukowiczowi, dopóki ten nie okazał się straszliwym dyktatorem, uciskającym nasz bratni ukraiński naród, ciekawe , czy jak ukry zwrócą się przeciw Polakom , bo ich ziemie to są przez Przemyśl i Rzeszów aż do Krakowa - pradawnej ukraińskiej stolicy, to co wtedy powie?
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią7 Nie zgadzam się z opinią1
~RPawłowski 1 godzinę i 28 minut temu
"...Władimir Putin o rzekomej próbie ukraińskiej dywersji na Krymie..." Proszę o zmianę tego KŁAMLIWEGO tytułu. Skoro Rosjanie złapali kilka terrorystów z SBU (Służba Bezpieczeństwa Ukrainy) to to jest zdarzenie RZECZYWISTE. Rzekomo to Wy drodzy pismacy WP jesteście "dziennikarzami"
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią8 Nie zgadzam się z opinią2
~logika 8 godzin i 4 minuty temu
putinie wybatoż to towarzystwo
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią9 Nie zgadzam się z opinią3
~wstawcie zamiast ukraińskie, rosyjskie 21 godzin i 33 minut temu
"Ocenił, że to ukraińskie władze zdecydowały się na zaostrzenie sytuacji na półwyspie i wiadomo, dlaczego to robią. - Dlatego, że nie chcą lub z jakichś powodów nie mogą wypełniać mińskich porozumień. I po drugie - nie mogą wytłumaczyć własnemu narodowi poważnych błędów w swojej polityce społeczno-ekonomicznej".
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią6 Nie zgadzam się z opinią1
~ojoj 17 godzin i 22 minut temu
A włosów coraz mniej.
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią6 Nie zgadzam się z opinią2
~gibraltar 17 godzin i 28 minut temu
dlaczego sie tyle o poza unijnym krymie pisze... ??? komu to na reke... ??? dlaczego nikt sie nie troszczy o sprawe Gibraltaru ??? to byla i jest angielska Aneksja hiszpanskiego terytorium, ktorej praworzadnosc byla nawet potwierdzona przez UE !!! dlaczego takie dwulicowe i bezprawne spiski ??? PROSTE ROZWIAZANIE: jak Wielka Brytania odda Hiszpanom Gibraltar to wtedy bedzie Rosja w ten sam sposob zmuszona oddac Krym Ukraincom... ale predzej wigilia w maju trafi... nim my sie tego dnia doczekamy...
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią5 Nie zgadzam się z opinią2
~puon 22 godzin i 34 minut temu
Hitler Polskę też oskarżał.
Odpowiedz
UKRYJ WSZYSTKIE ODPOWIEDZI
ZgłośZgadzam się z opinią1 Nie zgadzam się z opinią0
~PRAWDA 20 godzin i 48 minut temu
A STALIN FINLANDIĘ.
Odpowiedzchwilówki darmowe chwilówki
kredyty spis darmowych chwilówek
szybkie pożyczki chwilówka pożyczka
pożyczka chwilówki online stawki kredytu
pożyczka gotówkowa chwilówki przez internet stawki
chwilówki bez bik pożyczki gotówkowe

pożyczki jak
chwilówki tania torba torba
kredyty darmowa torba
chwilówki darmowe klimatyzacja escape
kredyty torby spis toreb chwilówek
szybkie pożyczki www escaperoom
chwilówki bez bik jak dostać klimatyzację
kredyty spis spis chwilówek klimatyzacja

pożyczka pożyczki chwilówki stawki
szybkie pożyczki pożyczka pozabankowa 0zł
szybkie pożyczki szybkie pożyczki gotówkowe
pożyczki łatwe pożyczki kasa
chwilówki pożyczki tanie chwilówki bank
chwilówki bez bik darmowe pożyczki gotówkowe

chwilówki pożyczki tanie chwilówki pożyczki bank
pożyczka pożyczki chwilówki online stawki
pożyczka chwilówki online stawki

ZgłośZgadzam się z opinią1 Nie zgadzam się z opinią0
~Tomm 7 godzin i 20 minut temu
mowimy o rzekomej demokracji i rzekomej wolnosci prasy czy wp.pl jest obiektywna platforma internetowa napiszcie
jacko
 
Posty: 15
Dołączył(a): 21 cze 2015, o 13:11

Następna strona

Powrót do Rozwój forum


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości

cron