Robienie ludzi w ch*a

Robienie ludzi w ch*a

Postprzez frestyle 2 lut 2011, o 17:24

Witam mam problem odnośnie internet 6MB a mianowicie chodzi o to iż od jakiegoś czasu internet praktycznie przestał działać

Chodzi o to iż rano i w nocy jeszcze jako tako działa jednak w godzinach popołudniowych (13-22) internetu praktycznie nie ma( przerywa lub strona ładuje sie 5 min)

Gdy do nich dzwonie mówia że niby Tp cos tam rozbodowuje jednak coś im nie wierze w to i chciałbym się zapytać czy ktos ma podobny problem czy tylko mnie tak w ch*a robia??

A drugie pytanie to czy opłaca sie przechodzic na neostrade czy tez bedzie to samo z internetem?? i czy mógłby ktos zaproponować jakiś inny dobry internet??
frestyle

Re: Robienie ludzi w ch*a

Postprzez niewiem 11 mar 2011, o 19:58

Ja mam 1Mb, już ponad 3 lata, nigdy nie mogłam narzekać, bo wszystko chodziło szybko. Ale to, co się ostatnio dzieje to jest kurwa jakiś żart chyba. Po godz. 17 praktycznie nie da się korzystać z internetu! Strony albo nie wczytują się wcale, albo kilka minut. YouTube nie działa. Pingi w WoWie mam masakryczne, czasem po 2500-3000 latency, co uniemożliwia normalne raidowanie.
Zawsze jak dzwonię na infolinię, to wmawiają mi, że wina leży po stronie mojego komputera/modemu/sterowników, zawsze jest ta sama gadka o reinstalowaniu sterów/skanowaniu komputera/restartowaniu modemu, to oczywiście jest pic na wodę. Komputer mam czysty, skanuję regularnie. Traktują mnie, jakbym widziała komputer pierwszy raz w życiu i usiłują wciskać kit.
W późnych godzinach nocnych net zaczyna śmigać, rano jeszcze jest ok, potem można zapomnieć...

Szkoda, że ostatnio tak się popsuli, chyba czas poszukać nowego operatora...
niewiem

Powrót do Usługi na linii TP