Problemy-przedłużenia umowy

Problemy-przedłużenia umowy

Postprzez Mara 1 lip 2011, o 15:00

Poradzicie co zrobić prosze o pomoc.

Umowa 3 letnia kończyła mi się ostatniego maja miałem 48-49.4zł za 1 mb/s ,więc w maju przedłużyłem umowe na czas nieokreślony na net do 6mb/s za 59.90zł z kwestią że w każdej chwili moge wypowiedzieć im umowe z miesiecznym wypowiedzeniem ,1 czerwca okazało sie że dalej mam 1 mb/s ,dzwoniąc do netii dowiedziałem sie że konsultant się pomylił i dopiero od 1 lipca mam miec wiekszy net ,a za miesiąc czerwiec zapłace dalej tylko 49.40zł za 1 mb/s [ciekawe na jakiej podstawie przecież nie mam umowy przedłużonej ] przebolałem to i czekałem ,a dzisiaj znowu to samo dzwoniła moja zona do nich bo jest na nia umowa okazało się że nie dali mi wiekszego neta bo miałem niby problemy z płatnościami i że dostane dopiero w sierpniu bo miły pracownik netii dopiero teraz wprowadził poprawki do nowej umowy ,uważam że musze złożyć reklamacje bo inaczej tak co miesiąc będą się ze mną bawili a ja dalej bede miał stary net za duze pieniadze .Prosze piszcie co o tym myslicie ????

i drugie pytanie czy w tej sytuacjii moge wypowiedzieć im umowe bez kar pienieżnych bo przecież stara umowa mi sie skończyła a nowej mi nie załączyli???
Mara

Re: Problemy-przedłużenia umowy

Postprzez mala 1 lip 2011, o 18:23

Odp na PW
mala

Postprzez Mara 1 lip 2011, o 20:13

dzięki :D
Mara

Postprzez Mara 13 lip 2011, o 12:55

Parodia trwa dalej po rozmowie żony z konsultantem myślelismy że wszystko jest załatwione nic bardziej mylnego ,dowiedziałem sie że reklamacja może mi nic nie dać jednak postanowiłem ją złożyć ,i dowiedziałem się że nic nie jest przestawione gdybym nie zadzwonił to w sierpniu na 100 % znowu nie miałbym zmienionej umowy ,złozyłem reklamacje i zostałem zapewniony ze napewno jest już umowa zmieniona .
Mara

Powrót do Usługi na linii TP