Problem z połaczeniem do WiFi

Problem z połaczeniem do WiFi

Postprzez Serubin 28 lip 2016, o 23:45

Witam Sedecznie
Mam problem z routerem netia spot. Otoz wszystko dziala normalnie/stabilnie dopóki nie podłącze do sieci telefonu samung s7 edge...
Internet maksymalnie zwalnia na wszystkich urzadzeniach.
Dodam rowniez, ze bywało wiecej urzadzen podlaczonych do routera a jednak zadnej dziwnej anomalii nie dalo sie zauwazyc.
Serubin

Re: Problem z połaczeniem do WiFi

Postprzez monika2222 8 sie 2016, o 22:43

witam z tego co widzę może to być winna obciązenia sieci niestety wifi nie jest to usługa stabilna moze nie działać poprawnie przez co może zwalniać prędkość proponuje zadzwonić do działu technnicznego oni pownii chyba pomóc z problemem
monika2222

Re: Problem z połaczeniem do WiFi

Postprzez kowal-losu 12 sie 2016, o 09:12

Cześć!
Wifi powinno raczej działać stabilnie, Serubin wspomina że miał wcześniej kilka urządzeń. Ja mam internet w sieci http://www.airmax.pl, (nota bene polecam), i do routera bezprzewodego mam podłaczonych nieraz kilkanaście urządzeń (dwa-trzy telefony, tv, laptopy, tuner, monitoring itd.) i wszystko działa stabilnie z niskim pingiem, i każde urządzenie dysponuje pasmem jakie potrzebuje. 8-)

A co do problemu konkretnie, to spróbuj Serubinie wyłaczyć na SGS7 bluetooth jeśli masz właczony, on może interferować z wifi w tym modelu. Daj znac czy pomogło.
kowal-losu

Powrót do Usługi na linii TP