OSZUŚCI Z NETII

OSZUŚCI Z NETII

Postprzez ordynus24 27 sie 2014, o 19:16

Zgadza się to oszuści i naciągacze. Przyszedł do mnie gościu z netii i zaproponował,żebym zobaczył, jaki to oni maja super szybki internet: Pierwsze 3miesiące za 1złoty,podłączenie za darmo, jak zechce to zrezygnuje. Podpisałem umowę, jak po około 3miesiącach napisałem wypowiedzenie, przysłali do zapłaty około 1000złotych (podłączenie+opłata aktywacyja+za każy miesiąc 150złotych) Zgodziłem się, no bo co miałem zrobić. Za kilka dni zadzwoniła pani z neti(oszustka), że jak odwołam wypowiedzenie(PODTRZYMAM UMOWĘ) i zostawię internet na miesiąc lub dwa, zapłacę tylko za internet a opłaty aktywacyjnej unikne. Zgodziłem się-na podstawie mojej zgody wyrażonej telefonicznie umowa została przedłużona, opłata aktywacyjna nie została anulowana i zostałem wciągnięty w jeszcze większe koszta. Ponieważ z netią jetst ciężki kontakt,musiałem pisać kolejne listy z prośbami o rozwiązanie umowy. PEŁNA LIPA.
ordynus24

ordynus24

Re: OSZUŚCI Z NETII

Postprzez koszczak 20 sie 2017, o 21:58

Pierwsze słyszę żeby opłata aktywacyjna była pobierana przez więcej niż 1 miesiąc. Nawet konsultanci informują że jest to jednorazowo doliczane do 1 faktury. Jeżeli zaistniała taka sytuacja to wyjaśniać na dziale obsługi klienta a nie żalić się w necie za swoją nieudolność.
koszczak

Powrót do Usługi na linii (przewodowej) Netii