Netia - oszukuje ludzi limituje im prędkości pobierania

Netia - oszukuje ludzi limituje im prędkości pobierania

Postprzez TheNataniel23 27 wrz 2011, o 07:08

jak w temacie:

http://www.youtube.com/watch?v=7FNEonFdan8
filmik jest dowodem tego co pisze

jak Netia oszukuje ludzi limitując im prędkość internetu:

Zaczne od wyjasnienia mojego problemu:
Niedawno wykupiłem sobie 2 konta premium na serverach wymiany plików... w zwiazu z tym ze mam malo miejsca na dysku do ich przechowywania uploadowałem je na servery i na poczatku wszystko wygladało ok. w programie JDownloader ( program do pobierania plików ) standardowo ustawione było na poczatku 1 ( jedno ) polaczenie na dany link ( sciagany plik ) i fajnie speedtest pokazywał mi około 17-18Mb/s czyli okolo 2.0-2.2MB/s mi sie sciagało ale sielanka nie trwała dlugo bo juz nastepnego dnia przy sciaganiu pliku predkość ta wyniosła 1.2-1.5MB/s. Resetowałem router itd itd. az wkoncu wpadłem na pomysł ze zwieksze ilość połaczeń na 1 pobierany plik i zmieniłem to na 2 połaczenia i znowu miałem 2.0.-2.2MB/s i nie pisałbym wam tego maila zeby nie fakt ze mam w tym momecie ustawione 10 połaczeń na 1 pobierany plik ( dodam tylko ze nie zaleznie od servera na którym jest umieszczony ) zeby predkość wynosiła 2.0-2.2MB. Codziennie musze zwiekszac ilosc połaczeń zeby wykozystywać całą szerokość pasma za którą płace ( speedtest pokazuje 17-18Mb/s cały czas )

i chciałbym zeby ktoś wyłaczył jakiś skrypt który limituje pasmo na 1 połaczenie zebym za pare dni nie musiał ustawic sobie 20-30 połaczeń na 1 pobieranie zeby miec 2.0-2.2MB/s ewentualnie zeby ktos zresetował jakies wasze ustawienia

i teraz tak dzwoniłem do was w tej sprawie
nie mozliwoscią jest zeby 2 rózne servery danych nagle limitowały predkość wysyłania tak jak to opisalem wyzej w zaleznosci od ilosci połaczeń na 1 pobierany plik bo by im sie servery i routery poblokowały a pozatym to sa 2 rózne servery
nie mozliwe jest tez to ze wina lezy po mojej stronie bo prędkość jest maxymalna tyle za ile wam płace jedynie musze codziennie zwiekszac ilosc połaczeń na 1 pobierany plik

Wiec z łaski swojej naprawdzie to / zresetujcie albo co tam chcecie ale chciałbym zeby to działało tak jak działało jeszcze kilka dni temu bo nei wiem czy przy 20-30 połaczeniach na 1 pobierany plik mój router wogole wyrobi i sie nie zawiesi bo jesli to tak dalej bedzie to tyle bede musiał ustawic w JDownloaderze zeby pobrac sobie 1 plik i nie czekać az mi sie pobierze bo nie po to kupowalem sobie konta premium zeby teraz patrzec jak idzie okolo 8-10Mb/s mniej niz powinno mimo ze speed test pokazuje ze powinno isc okolo 17-18Mb/s

załącze wam nawet filmik jak to wyglada:

Innymi słowy kupując w Netia internet (do) 20Mb/s nigdy ci sie nie uda pobrać pliku z maxymalną predkością przy zwykłym 1 połaczeniu np: jak przez przegladarkę, co wiecej nawet jak ustawisz sobie 2-10 połaczeń na server przy ściaganiu 1 pliku bądz pewny ze po dniu moze po 2 dniach wstaniesz rano i nawet przy 10 polaczeniach na 1 sciagany plik bedziesz miał połowe pasma itd. itd.

Ludzie Nie Dajcie sie OSZUKAĆ !!!!!!

WIEM ZE OD PEWNEGO CZASU MOZNA WNIEŚĆ WNIOSEK ZBIOROWY DO SĄDU ew. DO RZECZNIKA PRAW KONSUMENTA TAK JAK TO ZROBILI LUDZIE Z NIEMIEC Z PEWNĄ FIRMĄ TELEKOMUNIKACYJNĄ W NIEMCZECH

KAZDY KTO CHCIAŁBY ZŁOZYĆ TAKI WNIOSEK ZAPRASZAM NA MAILA: cosinnego0@wp.pl
RAZEM MOZEMY WYGRAC I ZAKOŃCZYC TO KRĘTACTWO BO CHYBA CZAS NAJZWYŻSZY

POZDRAWIAM
TheNataniel23

Powrót do Usługi na linii TP