Podrobiony podpis

Podrobiony podpis

Postprzez Republika67 26 lip 2011, o 22:01

W czerwcu zamówiłem tel. internet w Neti. Po kilku dniach kurier przywiózł umowę. Niestety w umowie były błędy mojego nazwiska i adresu @. Po konsultacji na infolini odesłałem nie podpisaną umowe w celu korekty. Jakie jest moje zdziwienie w dniu dzisiejszym gdy dostałem odpowiedz listowną wraz z kopią umowy którą rzekomo wysłałem. Moje żdziwienie polega na tym iż na kopi umowy odesłanej mi jest podrobiony mój podpis. Niezwłocznie zadzwoniłem dziś na infolinie w celu uzyskania jakichkolwiek wyjaśnień ale potraktowano mnie zbywająco i zasugerowano zgłoszenie sprawy na Policje. Nawet fakt iż w podpisie na umowie jest błąd w moim nazwiski nie ma dla nich znaczenia.

1. Czy faktycznie zgłośić sprawe na Policję?
2.Cz też napisać do dyrekcj Neti i czekać na ich odpowiedz w celu jakiegoś porozumienia.
Republika67

Re: Podrobiony podpis

Postprzez mala 27 lip 2011, o 19:12

Republika67 napisał(a):2.Cz też napisać do dyrekcj Neti i czekać na ich odpowiedz w celu jakiegoś porozumienia.

możesz co najwyżej reklamacje napisać i wtedy konsultanci ją rozpatrzą ;)
gdyby klient mógł się w takich sprawach z dyrekcją kontaktować, to zamiast kilku tysięcy konsultantów musieliby kilkutysiecy prezesów zatrudniać :D

Jeśli jednak reklamację już składałeś i została ona rozpatrzona negatywnie możesz złozyć odwołanie, albo wystapić z prośbą o mediację do UKE. Zgodnie z regulaminem nie ma określonego czasu na rozpatrzenie odwołaia, tak wiec możesz czekać nawet kilka miesięcy na odpowiedź, choć zdarzają się przypadki, że odwołania rozpatrywane sa w kilka dni ;)
mala

Re: Podrobiony podpis

Postprzez Republika67 31 lip 2011, o 19:18

Dzięki za odpowiedz . Po konsultacji z innymi zawiadomię jednak Policję . Podrobienie podpisu jest ścigane z urzędu.
Republika67

Powrót do Usługi na linii TP