UWAGA NA PROMOCJE NETI

UWAGA NA PROMOCJE NETI

Postprzez orobcioo1 11 gru 2010, o 01:45

Szanowny Panie,

dziękuję za kontakt z Netią.

W odpowiedzi na wiadomość informuję, że wystawiono dla Pana fakturę numer .......... za urządzenie w wysokości 29 zł brutto, następnie wystawiono fakturę numer ........................... na kwotę 183,03 zł brutto. Na tej fakturze został naliczono opłaty za:

- abonament dotyczący usługi internetowej 1,77 zł brutto,
- aktywację internetu 29 zł brutto,
- aktywację łącza 99 zł brutto ,
- utrzymanie łącza 53,23 zł brutto,
- Bezpieczny Internet 0,02 zł brutto,
- Wirtualny Dysk 0,01 zł brutto.

Zgodnie z Pana promocją tylko abonament internetowym jest w kwocie 1 zł brutto przez pierwsze 3 miesiące. Zachęcam także do zapoznania się z zestawieniem usług, które widnieje na kolejnej stronie faktury. Znajduje się tam szczegółowe rozliczenie naliczonych usług. Jednocześnie pragnę poinformować, iż Pana okres rozliczeniowy przypada na dzień 8 każdego miesiąca i trwa do 7 dnia kolejnego miesiąca. Na fakturze numer ........................naliczony został abonament za więcej niż jeden okres rozliczeniowy (OR), ponieważ usługi zostały aktywowane w środku OR, tj. z dniem 15 października 2010 roku.

Wszystkie faktury są dostępne na naszym serwisie internetowym Netia On-line. W celu zalogowania do serwisu na stronę http://www.netiaonline.pl proszę podać jedynie:

- numer konta Abonenta – w polu o nazwie "Nazwa użytkownika",
- Poufny Numer Identyfikacyjny (PIN) – w polu o nazwie "Hasło".

Na dzień dzisiejszy stan salda Pana konta wynosi 243,05 zł brutto.

Zauważyłam, że na chwilę obecną nie korzysta Pan z usługi telefonicznej w firmie Netia. Zachęcam do zapoznania się z promocjami. Poniżej przesyłam link:
https://www.netia.pl/konfiguruj_oferte,dla_domu,14.html .

Z poważaniem,
Katarzyna Florkowska
Contact Center

Informacje o fakturach, płatnościach i usługach: http://www.netiaonline.pl/

Kontakt:
e-mail: info@netia.pl
telefon: 801 802 803 lub +48 22 711 11 11 z telefonu komórkowego

Data wysłania zgłoszenia: 09-12-2010 17:10
Cel kontaktu: Faktury i płatności

Imię i nazwisko: ......................
Adres e-mail: ......................
Adres (ulica, nr domu, nr lokalu, miejscowość, kod pocztowy): ....................................
Numer kontaktowy: ..................
Temat zgłoszenia: Rachunek
Treść zgłoszenia: Nie bardzo rozumiem za co mam zaplacic 212,03zl
Zamawiajac internet przez telefon, rozmawiajac z konsultantem bylem poinformowany o promocji" 3-miesiace za 1zl" plus oplata za modem na kwote 29zl. Zapytalem sie o dodatkowe koszta zwiazane za podlaczenie internetu, w odpowiedzi uzyskalem informacje, ze obejmuje mnie promocja, gdzie za pierwszy rachunek zaplace 1zl w raz z oplata za modem 29 zl. Wiec dlaczego mam do zaplaty taka kwote 212,03zl ? To teraz prosze mi wytlumaczyc, jak to jest , bo calkowicie zglupialem. Zdecydowalem sie na Netie ze wzgledu na promocje" 3-miesiace za 1zl" a tu na to wyglada ze place z gory za te 3 miesiace. Jak sprawa ma wygladac w ten sposob, to z przykroscia musze stwierdzic, ze czuje sie oszukany. Jak sprawa ma tak wygladac to ja dziekuje za dalsza wspolprace...

Ta wiadomość została wygenerowana automatycznie. Prosimy na nią nie odpowiadać.
-----Netia SA

I tak wlasnie wygladala rozmowa zkonsultantem, gdzie z jego strony byla tylko mowa przy pierwszym rachunku przez 3 miesiace po 1zl bez zadnych oplat, a wszystko jest tak skonstruowane, ze za te 3 miesiace placisz z gory , nie ma zadnej promocj, a jest manipulacja.... Aby tylko zachecis do podpisania umowy... Napisalem ponownie do Neti i po otrzymaniu odp zamieszcze ja tu....... Konsultant mowil co innego, a rachunek przyszedl. Zal k[****] mac, jak sie w ch[***] robi po przez promocje do zachety, a tu sie okazuje Zooonk

Edit: Mam prośbę, abyś nie używał wulgaryzmów. Oczywiście rozumiem zdenerwowanie. Też byłem zaskoczony pierwszą fakturą...
tribalwar
orobcioo1

Powrót do Usługi na linii TP