Omamianie

Informacje i dyskusja o kierunkach rozwoju usług bazujących na ofercie dostępu do Internetu.

Omamianie

Postprzez achcin 26 gru 2012, o 13:46

Jak Netia SA mami swoich klientów?
Umowa podpisana 04.12.2012 r drogą telefoniczną, po wspaniałych słowach i wspaniałych propozycjach przedstawionych przez pracownika Netii SA.
Netia Player zainstalowano 20.12.2012 r ok. 16:30.
Do tej pory niema programów TV po pięciu interwencjach telefonicznych, podniesionych priorytetach przez dział techniczny. I nic !!!
Ważne, że umowa podpisana!
Abonent - poczeka!
W Netia SA nastąpił koniec świata zapowiadany przez Majów. :evil:
achcin
 
Posty: 2
Dołączył(a): 25 gru 2012, o 15:51

Re: Omamianie

Postprzez stroggo 18 mar 2013, o 16:49

To jeszcze nic. Nam konsultantka z infolinii wcisnęła pakiet TV, mówiąc że to darmowe. Faktycznie darmo - rachunek zamiast na 100 zł przyszedł na 131 zł. Dobrze, że inna konsultantka z działu reklamacji przyjęła reklamację i prośbę o odebranie nam telewizji.

31 zł za telewizję, gdzie kanały z zakresu 40x były zaszyfrowane. Do tego straszne rwanie Wi-Fi - najdłużej podziałało 5 minut, najkrócej 5 sekund.

Podsumowując: manipulacja i oszukiwanie. Wciskanie kitu że coś jest za darmo, co jest nieprawdą - za darmo, to można oberwać, a i to nie zawsze. Teraz problemów z telewizją nie ma... bo telewizji też nie mamy xd.
stroggo
 
Posty: 4
Dołączył(a): 18 mar 2013, o 16:30

Re: Omamianie

Postprzez jacko 20 cze 2016, o 20:40

A teraz sprawy bieżące. Decyzja Polski o wysłaniu 4 myśliwców w rejon walki z państwem islamskim, na misję szkoleniowo-rozpoznawczą (210 osób) – jest na pewno wymuszona jako część negocjacji dotyczących bezpieczeństwa wschodniej flanki NATO, czyli naszego. Rozumowanie jest proste: im większej obecności NATO pragniemy u siebie, tym bardziej musimy uczestniczyć we wzmocnieniu „południowej flanki” Sojuszu. Nie ma nic takiego jak darmowy lunch.http://mbfivns.flavors.me/
http://wentylacja-pomiary.pl/
http://gemfibrozil-order.snack.ws/
http://serioussoundzz.ning.com/profiles ... s0wv7y6ntj
http://torba.hatenablog.com/
http://escape.postbit.com/
http://escape.nation2.com/
http://escape.1msite.com/
http://escape.shotblogs.com/
http://torby.blogolize.com/
http://escape.blogocial.com/
http://escape.onesmablog.com/
http://torby.pages10.com/
Dlaczego ta decyzja została ogłoszona właśnie teraz, na kilka tygodni przed szczytem NATO? Właśnie dlatego, że dużo oczekujemy (i mamy obiecane/wynegocjowane) – dużo weń inwestujemy. Oczywiście, cały czas musimy mieć w pamięci kolosalną wpadkę, jaką było wysłanie naszych wojsk do Iraku, co było skutkiem gigantycznego oszustwa duetu Powell–Bush, który wmawiał (i wmówił) nam, że Husajn czynnie wspiera terroryzm i dysponuje bronią masowej zagłady. Zapewne to miał na myśli Andrzej Duda, gdy w kampanii wyborczej zapewniał, że polscy żołnierze nie będą wysyłani na misje zagraniczne. Dzisiaj widzimy, jak „niezłomny” prezydent Duda ugiął się pod naciskiem, ale czy miał lepsze wyjście, jeśli stawką jest wzmocnienie wschodniej flanki NATO?
jacko
 
Posty: 15
Dołączył(a): 21 cze 2015, o 13:11

Re: Omamianie

Postprzez jacko 15 lip 2016, o 08:13

Starego dziś nikt nie stosuje. Wszystko jest postawione na głowie, bo wszędzie na świecie dialog na linii pracodawcy - związki zawodowe odbywa się w branżach i uważam, że w Polsce też należałoby do tego dążyć - uważa Cezary Kaźmierczak, prezes Związku Przedsiębiorców i Pracodawców. - Najlepszym rozwiązaniem byłby jeden kodeks pracy, który obowiązywałby korporacje i duże firmy, i drugi znacznie uproszczony dla małych firm - postuluje Kaźmierczak.

Szef ZPP przekonuje, że to dobry moment na takie zmiany. - Mamy bardzo rażący deficyt dwóch grup pracowniczych, natychmiast potrzebujemy 60 tys. mechaników samochodowych, 30 tys. kierowców TIR-ów. To już zaczyna być gigantyczny problem, który będzie się pogłębiał - podkreśla Kaźmierczak.torby escape8 http://escape.onesmablog.com/
torby escape9 http://torby.pages10.com/
wentyl http://ranking.shotblogs.com/
wentyl1 http://www.blogigo.com/escape/dzia-anie/1/
wentyl http://escape.blogolink.com/
wentyl2 http://escape.peveroweb.com/
wentyl http://escape.touchblogs.com/ Propozycje Banku Światowego idą w tym kierunku, żeby nieco osłabić ochronę pracowników zatrudnionych etatowo i wzmocnić ochronę tych, którzy są zatrudnieni na umowach cywilno-prawnych. Takie rozwiązania zaczęto wdrażać we Włoszech i niestety okazało się, że skutki nie są najlepsze, bo to był proces równania w dół. I tego właśnie się obawiamy - komentuje Piotr Szumlewicz. - Umowy etatowe zostaną uśmieciowione
wentyl3 http://torby.ampedpages.com/
wentyl http://torby.blogdon.net/
wentyl4 http://escape.uzblog.net/ zai
wentyl http://torby.isblog.net/ zai
wentyl5 http://escape.suomiblog.com/
Przeciwko rozwiązaniom forsowanym przez pracodawców głośno protestują przedstawiciele związków zawodowych.

- To byłoby niekonstytucyjne, żeby tworzyć pracowników dwóch kategorii, żeby ci w małych firmach mogli być dyskryminowani, zwalniani, żeby ich zatrudnienie było na gorszych warunkach - odpowiada Piotr Szumlewicz z OPZZ.

Jego zdaniem nowy Kodeks pracy powinien rozwiązać kwestie płacy. - Bardzo wielu pracowników zarabia poniżej ustawowej pracy minimalnej, co się nie zdarza w krajach UE, więc jest co robić w nowym kodeksie - mówi Szumlewicz.

Związkowcy postulują, by dążyć do upowszechnienia układów zbiorowych i ograniczenia elastyczności zatrudnienia.
jacko
 
Posty: 15
Dołączył(a): 21 cze 2015, o 13:11

Re: Omamianie

Postprzez qzundiabla 13 lut 2017, o 17:46

Zadam Ci kolego pytanie odnośnie do tych myśliwców, jak się najlepiej wyciąga kasztany z ognia???? Nie swoimi łapkami .POBUUUUDKA ,żyjemy w buszu.Przetrwa najsilniejszy .A My Polacy wyciągniemy wnioski jak Nas zaczną 4 raz rozbierać ...noooo może 5 ty bo 4 ty był Jałcie. Ciekawe na kogo głosowałeś :cry:
qzundiabla
 
Posty: 3
Dołączył(a): 13 lut 2017, o 17:25

Re: Omamianie

Postprzez qzundiabla 13 lut 2017, o 18:05

Mnie rolowali przez 2 kadencje .Pakiet sobie wymyśliłem Dyskovery,Animal i BBC.Przez pół roku miałem kilka kanałów z filmami rysunkowymi .PO wydzwonieniu ponad 100 zł do nich zabrali wreszcie kukiełki i dali mi modę ,jem i chudnę i meblowanie chałupy. A jestem facet i to po 60-ce .Następne fony były o zerwaniu umowy i zagroziłem sprawą sądową z mojej strony i nic.Nie zapłaciłem 2 transze umowy i pomogło .Oczywiście grozili komornikiem i konsekwencjami ale miałem wbite .Wygrałem sprawę z Play-em o śmieciowe SMSy to i tutaj nie pęknę pomyślałem. Wyszedłem na swoje ale to ostanie miesiące mojego małżeństwa z Netią .Olewam ich .Mam drugie łącze z Polsatem ,też kombinują ale mniej . :lol:
qzundiabla
 
Posty: 3
Dołączył(a): 13 lut 2017, o 17:25


Powrót do Rozwój usług


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron