Netia Zamówienia net tel i tv nowość

Netia Zamówienia net tel i tv nowość

Postprzez Przedstawiciel Neti 12 mar 2011, o 18:04

Witam jestem przedstawicielem firmy Netia oferuję pomoc w zamawianiu naszych usług internetu telefonu i tv cyfrowej odpowiadam na wszystkie pytania związane z naszą ofertą
sms netia pod numer 696914569 lub email lukasznetia@wp.pl
Przedstawiciel Neti

Re: Netia Zamówienia net tel i tv nowość

Postprzez daniel85 31 paź 2011, o 19:11

A też kradniesz Dane osobowe jak Małgorzata Pluto-Prądzyńska i nie odsyłasz umów do centrali
daniel85

Postprzez jurekw 4 lis 2011, o 17:37

Jesteś przedstawicielem Netii, a ja jestem użytkownikiem usług Netii i powiem krótko - Netia to firma od której należy trzymać się z daleka. Tam pracują sami niekompetentni ludzie - takie mam z Netią doświadczenie na linii telefon przewodowy. Nie chcę więc innych doświadczeń. Przestrzegam każdego przed tą niesforną zapyziałą firmą.
jurekw

Postprzez urban787 10 lis 2011, o 15:28

Witam wszystkich.Miałem przed chwilą telefon z netii,z propozycją telewizji w internecie.Może mi coś doradzicie.Brac to?.Na co zwrócic uwagę,przy podpisaniu umowy.Dodam tylko że nie mam zbyt dużych możliwości wyboru ,bo w moim budynku jest tylko netia :?
urban787

Postprzez mala 11 lis 2011, o 08:48

Telewizja przez internet, czyli HBO GO polega na tym, że płacisz 29,90 zl brutto miesięcznie, dostajesz specjalny login i hasło do zalogowania się na stronie hbo i możesz oglądać filmy, programy rozrywkowe ..... które są dostepne na tej stronie To tak jakbyś wykupił sobie konto na iplexie i podobnych serwisach
mala

Postprzez urban787 13 lis 2011, o 21:08

Może żle się wyraziłem.Chodzi o odbiór kanałów telewizyjnych poprzez kabel netii,tak jak to jest tepsie.Ma to ktoś?
urban787

Postprzez mala 14 lis 2011, o 11:38

urban787 napisał(a):Może żle się wyraziłem.Chodzi o odbiór kanałów telewizyjnych poprzez kabel netii,tak jak to jest tepsie.Ma to ktoś?

No to źle się zrozumielismy ;)
Chodziło CI o IPTV. Ta telewizja działa niezaleznie od internetu i chodzi bardzo dobrze. W przeciwieńskiwe od tv cyfrowej na IPTV Netii nie mają wpływu warunki pogodowe ;) Korzystanie z netu też nie przeszkadza. Pakiety kanałów sa bardzo podobne jak w większości telewizji cyfrowych. Do wyboru jest jeden z trzech pakietów: 21, 81 lub 102 kanały. No i jeżeli zdecydujesz się na tv to automatycznie możesz korzystać z szybszego netu, bo między 25 a 50 mbit/s (zależy od możliwości łącza).

Jeżeli chcesz to możesz mi przesłać wiadomośc na PW z numerem telefonu do kontaktu i adresem (potrzebny do sprawdzenia możliwości technicznych). Moge oddzwonić w sprawie TV i nie wcisne Ci żadnych bajek, które są popularne wśród domokrążących przedstawcieli ;)
mala

Postprzez urban787 15 lis 2011, o 18:51

mala napisał(a):
urban787 napisał(a):Może żle się wyraziłem.Chodzi o odbiór kanałów telewizyjnych poprzez kabel netii,tak jak to jest tepsie.Ma to ktoś?

Chodziło CI o IPTV. Ta telewizja działa niezaleznie od internetu i chodzi bardzo dobrze. W przeciwieńskiwe od tv cyfrowej na IPTV Netii nie mają wpływu warunki pogodowe ;) Korzystanie z netu też nie przeszkadza. Pakiety kanałów sa bardzo podobne jak w większości telewizji cyfrowych. Do wyboru jest jeden z trzech pakietów: 21, 81 lub 102 kanały. No i jeżeli zdecydujesz się na tv to automatycznie możesz korzystać z szybszego netu, bo między 25 a 50 mbit/s (zależy od możliwości łącza).

Jeżeli chcesz to możesz mi przesłać wiadomośc na PW z numerem telefonu do kontaktu i adresem (potrzebny do sprawdzenia możliwości technicznych). Moge oddzwonić w sprawie TV i nie wcisne Ci żadnych bajek, które są popularne wśród domokrążących przedstawcieli ;)

Niestety,w dziale technicznym netii powiedzieli mi,że prędkośc to nie wszystko,jeszcze cos jest potrzebne.Generalnie nie można na mojej linii założyć tv. :cry: Nie dajcie sie nabrać zapewnieniom konsultantom z netii,że wasza linia spełnia wymagania techniczne.Tylko telefon do działu technicznego w którym sprawdzą czy wasza linia obsłuży tv.
urban787

Postprzez mala 15 lis 2011, o 22:19

urban787 napisał(a):
mala napisał(a):

Niestety,w dziale technicznym netii powiedzieli mi,że prędkośc to nie wszystko,jeszcze cos jest potrzebne.Generalnie nie można na mojej linii założyć tv. :cry: Nie dajcie sie nabrać zapewnieniom konsultantom z netii,że wasza linia spełnia wymagania techniczne.Tylko telefon do działu technicznego w którym sprawdzą czy wasza linia obsłuży tv.

Aby mieć TV trzeba mieć dostęp technologii VDSL (na łączu Netii) i prędkość minimum 25 mbit/s. Obecnie testowana jest TV na łączach z mniejszymi prędkościami, więc może niedługo więcej osob bedzie moglo miec telewizje ;)

JA wlasnie chciałam sprawdzić czy możesz mieć TV bo wielu PH podpisuje takie umowy w ciemno bez sprawdzenia, czy są możliwości
mala

Postprzez bracho7 16 lis 2011, o 22:41

Przedstawiciel Neti napisał(a):Witam jestem przedstawicielem firmy Netia oferuję pomoc w zamawianiu naszych usług internetu telefonu i tv cyfrowej odpowiadam na wszystkie pytania związane z naszą ofertą
sms netia pod numer 696914569 lub email lukasznetia@wp.pl

NO TO BRACIE NIE MASZ SIĘ CZYM CHWALIĆ. :lol: :lol: :lol: PRACOWAĆ W NETII TO ŻADEN ZASZCZYT
A KORZYSTAĆ Z NETII TO GORSZE JAK SRACZKA :lol:
bracho7

Następna strona

Powrót do Usługi na linii (przewodowej) Netii