Netia Zamówienia net tel i tv nowość

Re: Netia Zamówienia net tel i tv nowość

Postprzez urban787 18 lis 2011, o 20:54

Mnie powiedzieli że wystarczy 17 mbit,tylko nie mam właśnie technologii VDSL.Moze sie niedługo doczekam.Ponieważ w moim budynku są kable tylko netii,to nie mam zbyt dużego wyboru.Odpukać,od kiedy mam z nimi umowę(16m-cy),jeszcze nie zaskoczyli mnie czymś niemiłym.Poza tymi ostatnimi wydarzeniami,kiedy konsultantka próbowała mi wcisnąć tv,nie znając parametrów mojego łącza.
urban787

Postprzez Jonkal 25 lis 2011, o 02:34

Obrazek

Pomóżcie mi ! co mam zrobić, żęby net był szybszy ? obiecali mi 20mb a ściąga mi tylko 300kb/s maks.... ;(
Jonkal

Postprzez mala 27 lis 2011, o 00:32

Jonkal napisał(a):Obrazek

Pomóżcie mi ! co mam zrobić, żęby net był szybszy ? obiecali mi 20mb a ściąga mi tylko 300kb/s maks.... ;(

zgłoś zaniżony transfer na infolinii technicznej.

Chociaż może się też okazać, że Twoja linia więcej nie wyciągnie po prostu
mala

Postprzez urban787 8 paź 2012, o 16:51

Okolo dwoch tygodni temu wyslalem pismo ze rezygnuje z netu w netii.Oczywiscie za potwierdzeniem odbioru.Dzisiaj telefon z netii. Dlaczego,co sie stalo ze pan rezygnuje itp. Tlumacze ze biore tv z netem u innego operatora kablowki. No to pani z netii mi mowi ze tez ma w ofercie tv . I jeszcze 4 Mb za 29 zetow mi da. Powiedzialem ze musze pomyslec. Dzwonie potej rozmowie do dzialu technicznego netii. I slysze ze tv owszem,ale w streamingu. I tylko 37 kanalow. Bez HD.Czyli znowu niepelna informacja od konsultanta. Znowu proba naciagniecia klienta. Znowu ukrycie niektorych waznych dla mnie szvzegolow.Wobec tego zegnam sie z netia bez zalu.
urban787

Poprzednia strona

Powrót do Usługi na linii (przewodowej) Netii