Netia to oszusci po raz kolejny

Netia to oszusci po raz kolejny

Postprzez rowan_tree 2 lut 2016, o 20:19

Również i ja zostalam ofiarą tej jakże wspaniałej firmy.
Wraz z pojawieniem się wspaniałej oferty gigaKablówka zjawiła się u mnie w domu miła Pani by przekonać do przejścia na Netię (z UPC). Oferta faktycznie wyglądała na korzystniejszą, więc zgodziłam się na nią ale w miarę przytomnie spytałam się o dostępnośc usługi w lokalizacji do której miałam się przeprowadzić za kilka miesięcy. Przemiła pani konsultantka potwierdziła iż w nowym miejscu także usługa bedzie dostępna a w razie problemów z podłaczeniem zawsze można umowę rozwiązać bez dodatkowych kosztów. Oczywiście jak się można domyślić bardzo zdziwiłam się gdy po przeprowadzce technik powiedział że nie ma możliwości podłaczenia usługi a jeszcze bardziej jak potem naliczono mi karę.
Przeglądając stronę Netii na facebooku natrafiłam na pewien ciąg komentarzy gdzie wlasnie 5 innych osób zostało dokładnie tak samo nabranych przez różnych konsultantów (post z 11 stycznia).
Wystrzegajcie się tej firmy jak ognia a już na pewno nie wierzcie w ani jedno słowo konsultanta, liczy się tylko to co masz na piśmie. Także w moim przypadku pośpiech doprowadził mnie do starty 5 stów :/
rowan_tree

Powrót do Usługi na linii (przewodowej) Netii