Nagrywanie filmów na DVD

Wymiana wiedzy dot. urządzeń realizujących dostęp do Internetu

Nagrywanie filmów na DVD

Postprzez Jan470er 10 sty 2015, o 17:37

Witam.

Posiadam analogową nagrywarkę DVD z firmy LG z dyskiem twardym. Podłączyłem ja za pomocą kala SCART do Netia Playera. Po wejściu na AV1 na nagrywarce słychać jedynie głos programów z Netii, gdy zaczynam nagrywać, nagrany zostaje tylko głos i czarne tło. Wiem że można nagrywać na dysk zewnętrzny HDD ale tych filmów nijak nie da się później odtworzyć na innych urządzeniach jak np. komputer lub inny telewizor. W jaki sposób nagrać także obraz, co robię źle?

Bardzo proszę o pomoc.
Jan470er

Re: Nagrywanie filmów na DVD

Postprzez Tuturu 28 sty 2015, o 16:34

Można nagrac tylko na dysku. Nie da się odtworzyć nigdzie oprócz netia playera. Pliki są zakodowane. Jest to ochrona przed piractwem :)
Tuturu

Postprzez hazet3 10 maja 2015, o 08:08

teraz możesz nagrywać jak zapłacisz dodatkowo !Netia zablokowała nawet nagrywanie na dysk (po co ja go kupowałem) z tą firmą to nigdy nie wiadomo co wymyślą ?!!Chciwość przesłania dobro klienta ale żeby w trakcie umowy robić takie numery? , dla mnie to nie do przyjęcia.Na szczęście kończy mi się umowa i nigdy więcej......Netii. :!: :!:
hazet3

Postprzez Rayan 2 gru 2015, o 18:54

hazet3 napisał(a):teraz możesz nagrywać jak zapłacisz dodatkowo !Netia zablokowała nawet nagrywanie na dysk (po co ja go kupowałem) z tą firmą to nigdy nie wiadomo co wymyślą ?!!Chciwość przesłania dobro klienta ale żeby w trakcie umowy robić takie numery? , dla mnie to nie do przyjęcia.Na szczęście kończy mi się umowa i nigdy więcej......Netii. :!: :!:

Nadal masz możliwość nagrywania na dysk. Wystarczy zmienić opcję. Netia wprowadzając GigaNagrywarkę uruchomiłą chyba najnowocześniejszy system nagrywania w Europie jak nie na świecie. Masz możliwość nielimitowanego nagrywania, nawet wszystkich kanałów jednocześnie i to bez podłączania dysku. Za 15 zł chyba warto? Dodatkowo cofanie wszystkich kanałów o 2 h do tyłu, a części nawet o 7 dni. I jeszcze naprawdę sporo innych opcji. Jeżeli 15 zł to za dużo, zawsze wystarczy w opcjach GigaNagrywarki wybrać nagrywanie lokalne i po sprawie, nagrywasz na hdd.
Rayan

Postprzez atiea 17 gru 2017, o 01:03

Dokładnie, tylko na dysku da radę nagrać...
atiea

Postprzez rebo 5 sty 2018, o 17:59

Moim zdaniem ta opcja jest jedną z najlepszych, jakie mogły się trafić :)
rebo

Powrót do Zaplecze techniczne